LiveZilla Live Chat Software
BİZ SİZİ ARAYALIM

444 35 46 (444 EKİN)

Nasıl Ulaşırsınız?

MIT BOYLERLER

Boyler Dayanım Testleri

Avrupa standartlarına göre uygulanan testlerde %10 sitrik asit çözeltisi kullanılır. Sitrik asit çözeltisi 15 dk ile süre emaye yüzeyine uygulanır, neticede emaye üzerinde yaptığı deformasyona göre asit dayanımı belirlenir.

Boyler Dayanım Testleri

Sitrik Asit Dayanım Testi :
Avrupa standartlarına göre uygulanan testlerde %10 sitrik asit çözeltisi kullanılır. Sitrik asit çözeltisi 15 dk ile süre emaye yüzeyine uygulanır, neticede emaye üzerinde yaptığı deformasyona göre asit dayanımı belirlenir. Sitrik asit testi ISO 2722 standartlarına göre yapılmaktadır. MIT Kazan emaye testlerinde sitrik asit çözeltisini 20 dk gibi uzun bir sürece tabii tutar ve sonuç AA olan en üst seviye sınıfındadır.

Saç Kalitesi :
MIT Kazan yaşlanmaya karşı dayanıklılığı olan, iyi kaynaklanabilirliği ile öne çıkan ve derin çekilebilirlik özelliklerine sahip, tek/çift kat veya tek/çift pişirim yapılarak kullanılan emaye kaplamaya uygun Ereğli TRKK 6222 soğuk şekillendirmeye uygun düşük karbonlu sıcak haddelenmiş sac kullanmaktadır. MIT Ayrıca daldırma galvaniz akümülasyon tanklarında S355J2 (ST 52-3) sac kullanır.

Kaynar Su ve Buhar Dayanım Testi :
Test parçası 48 saat süre ile kaynar su ve su buharı testine tabii tutulur. Bu süreç sonunda test parçasının üzerindeki emaye bir miktar azalmaktadır. Avrupa standartlarına göre bu miktar 3,5gr/m²dir. MIT Kazan ürünlerinde ise bu miktar 2gr/m²'dir.YORUMLAR

İçeriğe ait yorum bulunamadı

YORUM YAZ

Güvenliğiniz nedeniyle e-posta hesabınız 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Bütün yorumlar site editörleri tarafından yönetilir ve yorumu düzenlemek ya da yayınlamamak hakkımızı saklı tutarız. Teşekkür ederiz!


FACEBOOK HESABINLA YORUMLA

Ekin Endüstriyel Isıtma ve Soğutma Sanayi Ltd.Şti. © Copyright 2014 .
DES Sanayi Sitesi 107. Sokak B14 Blok No:2 Ümraniye İstanbul  TELEFON : +0850 811 04 18